oferujemy praktyczną wiedzę

Szkolenia Anev to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu praktycznego stosowania metod zarządzania oraz profesjonalnego wykorzystania arkusza kalkulacyjnego Excel w biznesie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na jakość prowadzonych szkoleń, dlatego szkolenia w Anev realizowane są według wysokich standardów organizacyjnych i merytorycznych. 

Anev szkolenia z metod zarządzania composition

koncepcje i metody zarządzania

weekendowe szkolenia z zakresu zarządzania celami (MBO), zarządzania procesami, tworzenia i stosowania kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

Anev szkolenia office composition

arkusze kalkulacyjne

szkolenia z obsługi arkuszy kalkulacyjnych, wykorzystania Excela przez menedżerów (panele menedżerskie) oraz księgowych

Anev design composition
współpraca w zakresie szkoleń

partnerstwo w biznesie w zakresie konsultacji, przygotowywania i prowadzenia szkoleń doskonalących dla menedżerów

Sprawdź naszą ofertę

szkolenia weekendowe

Sprawdź naszą ofertę szkoleń i wybierz konkretne szkolenie z katalogu lub po prostu wskaż zakres tematyczny szkolenia jakim jesteś zainteresowany. Większość naszych szkoleń prowadzonych jest w trybie weekendowym, adresowanym do osób, które z uwagi na pracę nie dysponują wolnym czasem w ciągu tygodnia.

Jakie są Twoje oczekiwania?

Wysyłając na adres e-mail wiadomość z zapytaniem o szkolenie, pamiętaj aby napisać o potrzebach i oczekiwaniach względem szkolenia, liczbie uczestników oraz preferencjach dotyczących terminu i miejsca zajęć. Szczególnie istotną jest jest dla nas informacja dotycząca Państwa oczekiwań, bez której trudno nam będzie osiągnąć cele szkolenia.  Wycena, terminy i godziny szkoleń ustalane są indywidualnie z każdym klientem, zgodnie z otrzymanymi przez nas preferencjami,  wytycznymi oraz na podstawie prowadzonych rozmów.

Szkolenia z koncepcji i metod zarządzania

Szkolenie z Zarządzania Procesami

Wdrożenie zarządzania procesami (Business Process Management) wpływa na uzyskanie poprawy pozycji konkurencyjnej współczesnej organizacji. Jednakże trudno jest osiągnąć spodziewane efekty, w przypadku gdy zabraknie wiedzy i doświadczenia w organizacji.

Szkolenie z Zarządzania przez Cele

Prawidłowo wprowadzone zarządzanie przez cele (Management by Objectives) jest przenikającym całą organizację systemem umożliwiającym znaczne usprawnienie planowania celów oraz koncentrację na działaniach istotnych z perspektywy firmy jako całości.

Szkolenie Kluczowe Wskaźniki Efektywności

Kluczowe wskaźniki efektywności (Key Performance Indicator) to jedne z najważniejszych narzędzi zarządzania w organizacjach. Niestety w wielu przypadkach przyjmuje się niewłaściwe KPI, co pociąga za sobą niewłaściwe działania i negatywnie wpływa na konkurencyjność firmy.

Katalog szkoleń weekendowych

Katalog szkoleń weekendowych w zakresie praktycznego zastosowania koncepcji i metod zarządzania w biznesie.

Szkolenia z praktycznego zastosowania arkusza kalkulacyjnego

Anev szkolenia z Microsoft Excel

Obsługa arkuszy kalkulacyjnych, dla osób na różnym poziomie zaawansowania – począwszy od podstaw posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym, aż po tworzenie makr (Visual Basic for Applications). Dostosowujemy program szkolenia do potrzeb uczestników.

Szkolenie z Excela dla kadry zarządzającej (menedżerów) obejmuje praktyczne zastosowania arkusza kalkulacyjnego w biznesie, do profesjonalnej analizy danych oraz tworzenia paneli menedżerskich. Dostosowujemy program szkolenia do potrzeb Klienta.

Anev szkolenie Excel dla księgowych

Szkolenie obejmuje praktyczne zastosowania Excela do prowadzenia księgowości, w tym m.in. tworzenia formuł obliczeniowych, planowania, wystawiania faktur, przygotowania raportów i sprawozdań finansowych. Dostosowujemy program szkolenia do potrzeb.

Katalog szkoleń z obsługi programów Office

Katalog szkoleń w zakresie praktycznego stosowania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie.

zamów szkolenie

Jeśli szukanego szkolenia nie znajdziesz na naszej stronie, ale jest związane z zakresem tematycznym prowadzonych przez nas szkoleń to skontaktuj się z nami poprzez formularz, telefon lub e-mail.